Pozdrawiamy serdecznie & See You Next Time

Łapcie trochę fotek z naszego minionego sobotniego wydarzenia w Hala Odra 😎
Dziękujemy wszystkim przybyłym 🖤🌹
Cieszymy się z każdej obecności! Doceniamy że trafiają do nas wciąż nowi Fani/Fanki z odległych miejsc 🚂 Fajnie, że Wam się chce, mimo trudu podróży!
Dziękujemy za wszystkie rozmowy, uściski, przemiłe gesty, życzenia dla naszej JO Joanna Woźna oraz fantastycznie wspólnie spędzony czas przy naszej ukochanej muzyce Depeche Mode ♥️
Dziękujemy wszystkim którzy z nami współpracują DJ skład: Nancy Boy, Fixer & Martinez
Ekipie Halii Odra, Szczurowi (za potrójnego seta 😉 i wszelkie wsparcie)
oraz Agencji Artystycznej Obrazownia bez której tych imprez by po prostu nie było.
Wyrzucajcie swoje fotki w komentarzach, przesyłajcie nam swoje materiały, coś tam jeszcze wysmyczymy z tego 😅
Pozdrawiamy serdecznie & See You Next Time