Łapcie trochę fotek z naszego minionego sobotniego wydarzenia w Hala Odra 
Dziękujemy wszystkim przybyłym 

Cieszymy się z każdej obecności! Doceniamy że trafiają do nas wciąż nowi Fani/Fanki z odległych miejsc
Fajnie, że Wam się chce, mimo trudu podróży!
Dziękujemy za wszystkie rozmowy, uściski, przemiłe gesty, życzenia dla naszej JO Joanna Woźna oraz fantastycznie wspólnie spędzony czas przy naszej ukochanej muzyce Depeche Mode 
Dziękujemy wszystkim którzy z nami współpracują DJ skład: Nancy Boy, Fixer & Martinez
Ekipie Halii Odra, Szczurowi (za potrójnego seta
i wszelkie wsparcie)
oraz Agencji Artystycznej Obrazownia bez której tych imprez by po prostu nie było.
Wyrzucajcie swoje fotki w komentarzach, przesyłajcie nam swoje materiały, coś tam jeszcze wysmyczymy z tego 
Pozdrawiamy serdecznie & See You Next Time
