site update

Co poniektórzy zdążyli już zauważyć, że na stronce co rusz coś się zmienia od kilku dni, nowy layout wciąż jak sadzę utrzymany w dość oldschoolowym duchu (prace nad nim ciągle trwają), jednak nie to jest najważniejsze.
Po pierwsze PRIMO udało mi się importować większość newsów z poprzednich stron począwszy od 1998 roku 😛 gdzie ostał się jeszcze wpis Franza na jego polboxowej witrynie wyczekujący aktualizacji strony (tak to już 20 lat! naszej obecności w internecie), poprzez kolejne 3 wersje PIMPF SITE z małą przerwą na lata 2006-2009 (ale może i to z czasem uda się przywrócić).

Po drugie PRIMO udało mi się również zaimportować z powrotem na stronę część zdjęć z poprzednich imprez ;), które dostępne są teraz w naszej galerii.

Po trzecie PRIMO ULTIMO wrzuciłem działy dotyczące wydawanego przez nasz FC PIMPF fanziny „Coimprezownik” jak również kilka innych mniej lub bardziej widocznych gadżetów, które jednak wciąż wymagają pewnej konfiguracji także schowajmy je póki co przed błyskiem fleszy oraz jupiterów.