24.09.2011 – dM party – Słowianin

Witam,
na początku winny Wam jestem wytłumaczenie pewnych kwestii:
1. Tak – dobrze przeczytaliście – 24.09.2011 odbędzie się dM party a nie nie zlot w Szczecinie. Ale o tym w dalszej części tego postu
2. Zlot odbędzie się 10.03.2012 – szczegóły tego wydarzenia, oraz małe wytłumaczenie takiego a nie innego terminu w niedługim czasie.

Jak zapewne zauważyliście w tym roku ma miejsce bardzo nieprzyjemna sytuacja z terminem naszego zlotu. Szczeciński zlot od dekady, tradycyjnie odbywa się w ostatni weekend września i stosowna informacja o dacie naszego zlotu została umieszczona na Celebratorze już w listopadzie (!) 2010 roku.

Uczyniłem to zapobiegliwie, aby nikomu z krajowych organizatorów nie przyszło do głowy zrobić imprezy w tym samym terminie. Z doświadczenia wiem, że taka rezerwacja terminu w zupełności wystarczy, a inni organizatorzy ją uszanują.
Jak wielkie było moje niedowierzanie i zdziwienie, gdy nagle w czerwcu pojawiło mi się na mailu powiadomienie z Celebratora o nowej imprezie w dniu 24 września. Niestety, to co na początku potraktowałem jako pomyłkę organizatora okazało się niestety zamierzonym działaniem.

W dniu 24.09 równolegle do szczecińskiego zlotu ma się odbyć ogólnopolska impreza w Bydgoszczy.
Po krótkiej wymianie zdań padł w końcu ze strony mojego adwersarza w dyskusji padł nieśmiertelny argument: „bo taki był wolny termin w klubie”.
Pragnę w tym miejscu podziękować wielu osobom z Bydgoszczy (i nie tylko), które się odcięły od działań ekipy organizującej zlot dając temu wyraz na forum publicznym jak i w PM’ach.

Nie chcę brnąć dalej w temat. Wspólnie z pozostałymi osobami skupionymi w fc PIMPF podjęliśmy decyzję o rezygnacji z organizowania zlotu w tym roku.

Zamiast tego zapraszamy Was na „normalne” dM party, które odbędzie się w Słowianinie tego dnia.
Wszyscy są mile widziani. Mam nadzieję, dzięki kilku niespodziankom jakie szykujemy na ten dzień uda nam się chociaż częściowo wynagrodzić odwołany zlot..