2002-05-13 18:20

>>> Nie wiem dlaczego tak się dzieje w naszym dziwnym mieście, ale zawsze jak ktoś chce zorganizować coś pozytywnego znajdą się “uprzejmi” którzy albo będą wręcz sabotować poczynania lub też tylko narzekać że nic się nie podoba. I niestety Łukasz poległ w tej walce – na dzień dzisiejszy imprezy w Planecie są zawieszone na czas nieokreślony – ze swojej strony dodam jedynie : szkoda – pozostaje tylko uważnie śledzić rozwój sytuacji i czekać na kolejną imprezę w… Słowianinie…
A tak na marginesie – dziękuję wszystkim tym z którymi bawiłem się wspólnie za zlocie w Czerwieńsku – i choć w tym roku frekwencyjnie Szczecin dał “Ciała” – to jednak te osoby które były stworzyły wyjątkowo sympatyczną atmosferę, której nie było już dawno… A byłi to : Emilka, Myła z Kasią, Agnieszka , Elvis z Kasią, i Tadzo – człowiek z kanału #dm , który postanowił jechać z nami – było na prawdę super… Jeszcze raz THX !!!
>>> A już 8 czerwca kolejna wyprawa w Polskę – tym razem “Inwazja” na Łódź !!! Mam nadzieję że wybierzemy się wspólnie w niemniej pozytywnym gronie jak do Czerwieńska !!!