Pozdrawiamy serdecznie & See You Next Time
Łapcie trochę fotek z naszego minionego sobotniego wydarzenia w Hala Odra Dziękujemy wszystkim przybyłym Cieszymy się z każdej obecności! Doceniamy że trafiają do nas wciąż nowi Fani/Fanki z odległych miejsc Fajnie, że Wam się chce, mimo trudu podróży! Dziękujemy za wszystkie rozmowy, uściski, przemiłe gesty, życzenia dla naszej JO Joanna










